




Сумка чоловіча Wallaby тканинна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка чоловіча Wallaby тканинна 2281
Опис сумки:
Вертикальна чоловіча сумка з поліестеру.
Регульована ручка носіння через плече.
Додаткова гумова ручка для носіння у руці.
Два великі відділи на замках і три додаткові кишені на лицьовій стороні.
Дві пластикові ніжки.
Дуже містка модель.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600Д.
Розміри см (ШхВхГ): 28x36x21 (глибина з кишенями).
Вага (кг.): 0,53.
Колір чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 360 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 280 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Барсетка |
| Підкладка | Так |
| Стиль | Casual |
| Розмір | Середній |
| Довжина | 210 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Пол1 | Чоловічий |
- Ціна: 665 ₴






