




Чоловіча сумка Wallaby з тканини
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Wallaby з тканини 21231Khaki
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова гумова ручка для носіння в руці.
Два великі відділи на блискавці.
Три додаткові кишеньки на лицьовій стороні й одна на тильній.
Характеристики:
Матеріал: жатка.
Колір: хакі.
Розмір ШхВхГ (см): 23x17x13.
Вага(кг): 0.31.
Об'єм: 4,78 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Пол1 | Чоловічий |
- Ціна: 496 ₴




