




Господарська сумка Wallaby на 13л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Господарська сумка Wallaby на 13л 20711
Опис товару:
Господарська сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Одне велике відділення на замку.
Додатковий кишеня на лицьовій стороні.
Має розширення на 20%.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 32x24(36)x19.
Вес(кг): 0.34.
Об'єм: 13,98 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 19 см |
| Об`єм | 14 л |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Відділення | 1 основне |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Регулювання розміру | Так |
| Ручки | Одна |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки (1) | Наплічна/Срібна |
- Ціна: 465 ₴






