

Жіночий лаковий вузький ремінь Mykhail Ikhtyar коричневий ДхШ: 104х0,9 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий лаковий вузький поясок ремінь 2239 темно-коричневий ДхШ: 104х0,9 см
Матеріал: штучна шкіра.
Пряжка металева овальної форми, із язичком.
Довжина: 104 см,
Ширина: 0,9 см.
Колір: коричневий лак.
Виробник: Україна.
* Всі представлені фотографії ременів відповідають реальному товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mykhail Ikhtyar |
| Країна виробник | Україна |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1040 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 102 - 108 см. |
| Розмір ременя | 101-110 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Вузький |
| Коротшає | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Ширина ремня | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення (1) | Лакова |
- Ціна: 195 ₴

