




Рюкзак для ноутбука 15,6 з сумкою для фотокамери та дощовиком Sumdex
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак з відділом для ноутбука 15,6" із сумкою для фотокамери Sumdex PON-395GY чорний із сірим
Універсальний рюкзак для ноутбука, фотоапарата та речей, який надійно захистить пристрій від бруду, пилу, подряпин та пошкоджень, а також забезпечить комфорт та зручність при транспортуванні. Рюкзак має окреме відділення для ноутбука та планшета. Рюкзак виконаний з водовідштовхувального матеріалу. Ця модель дуже зручна для короткострокових подорожей.
Опис сумки:
На лицьовій стороні розташований яскравий металевий логотип виробника.
Рюкзак пошитий із міцного водовідштовхувального поліестру.
Спеціальне захисне відділення для ноутбука діагоналлю 15,6", всередині є кишеня для планшета 10" або iPad.
Основне (речове) відділення вміщує одяг і не тільки.
Відділення менше для книг та журналів. Усередині є додаткові кишеньки.
З лицьового боку кишеня-органайзер: сітчаста кишеня, відсіки для авторучок/олівців, кишеня для дріб'язку, відсік на змійці, карабін знімний з кільцем для ключів.
У комплекті із рюкзаком йдемо спеціальна сумка для дзеркальної фотокамери зі змінними об'єктивами.
З боків є кишені на блискавках для пляшки з водою або різної дрібниці.
Чохол-дощовик Rain-Proof.
Рюкзак закривається надійними двонаправленими блискавками.
Ергономічна, вентильована спинка з м'якими вставками.
Анатомічні плечові лямки.
Зручна ручка для перенесення рюкзака у руці.
Є можливість кріпити рюкзак на висувну ручку валізи.
Характеристики:
Артикул: PON-395GY.
Зовнішні розміри: 37,5 х 45,1 х 25,4 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний із сірим.
Виробник: Sumdex, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Ширина | 37.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Sumdex |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 45.1 |
| Глибина | 25 |
| Діагональ пристрою | 15-16" |
| Відділення (1) | Відділення для ручок, Відділення для дрібниць, Відділення для планшета, Відділення для телефона |
| Тип | Городской |
| Тип рюкзака | Для ноутбуків |
| Товщина | 25.4 см |
- Ціна: 2 095 ₴





