




Сумка дорожня Wallaby чорна на 65л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня Wallaby чорна на 65л 10430
Опис сумки:
Стильний дизайн.
Якісні шви та міцні матеріали.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Одна додаткова кишеня на блискавці на передній поверхні сумки.
Ущільнені бічні стінки, що тримають форму сумки.
Зручна ручка для переміщення на колесах.
Полегшена конструкція.
Міцна та зручна колісна система.
Новий дизайн переплетення ниток у тканині, що забезпечує більш високу міцність та невелику вагу.
Характеристики:
Артикул: 10430.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри: (ШхВхГ): 58x36x35 см. Вага 2.5 кг.
Матеріал: Поліестер.
Колір чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 58 см |
| Глибина | 35 см |
| Об`єм | 65 л |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Кількість коліс | 2-колісні |
| Розмір валізи | Середній |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 2 646 ₴





