

Постільна білизна, бязь GOLD, двоспальний комплект, однотонна графіт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДВУСПАЛЬНИЙ комплект (підковдра 180*215, простирадло 200*220, наволочки 2 шт 70*70 або 50*70)
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
Фрагмент малюнка на наволочці може відрізнятися від показаного!
Можливе виготовлення нестандартних розмірів і простирадла на гумці.
Внимание! Відтінки кольорів на фото можуть відрізнятися від реальних, залежно від параметрів вашого монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
| Щільність | 130 нит/см2 |
| Простінь на гумці | на замовлення, ціна зростає в залежності від розміру матраца |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Колір | Графітовий |
- Ціна: 990 ₴

