
Постежна білизна, бязь GOLD, напівторний комплект, лаванда компаньйон
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПІВТОРНИЙ комплект (підодяник двоколірний 150*215, простирадло 150*220, наволочки 2шт 70*70 або 50*70)
Тканина БЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистан, щільність 130 г/м.кв. Б’ЯЗЬ - найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довга, м’яка, приємна до тіла, не лінива, на довгі роки зберігає яскравість.
Власне виробництво, пошивши постільного білизни, швидко і якісно!
Це зробить ваш сон більш комфортним і принесе вам велику радість.
Фрагмент зображення на початку може відрізнятися від Чудесного!
Можливо, виготовляється нестандартний розмір та простирадла на ґумці.
Увага! Відтінки кольорів на фото можуть відрізнятися від реальних кольорів залежно від параметрів вашого монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Подарункова упаковка | Ні |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Простінь на гумці | на замовлення, ціна зростає в залежності від розміру матраца |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
- Ціна: 780 ₴

