
Постільна білизна, бязь GOLD, сімейний комплект, планети космос
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СЕМЕЙНИЙ комплект (2 підковдри 150 * 215, простирадло 240 * 220, наволочки 2 шт 70*70 або 50*70)
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Синій |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Космос |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Простінь на гумці | під замовлення + 50-80 грн., залежно від розміру матраца |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
- Ціна: 1 270 ₴

