
Постельное белье, без GOLD, семейный комплект, метелики компаньйон
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СІМЕЙНИЙ комплект (2 підковдри двокольорові 1,5*2,15, простирадло 2,4*2,2, наволочки 2шт 70*70 (60*60 або 50*70))
Тканина БЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистан, щільність 130 г/м.кв. БЯЗЬ - найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
Фрагмент малюнка на наволочці може відрізнятися від показаного !
Можливе виготовлення нестандартних розмірів та простирадла на гумці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Фіолетовий |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Комахи, метелики |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Простінь на гумці | під замовлення + 50-80 грн., залежно від розміру матраца |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
- Ціна: 1 270 ₴

