
Постільна білизна, бязь GOLD, дитячий комплект, Міньйони
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДЕТСЬКИЙ комплект (підковдра 1,1 * 1,5, простирадло 1,1 * 1,5, наволочка 1 шт 60*60, 50*70, 50*50 або 40*60)
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить сон Вашої дитини комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
Оптова ціна вказана без паковання із замочком зі щільного поліетилену для кожного комплекту!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 130 ніт/см2 |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Призначення | Для ліжка |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 110 см |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Довжина підковдри | 150 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Поділювача окремо | 110 грн |
| Простінь на гумці | під замовлення + 30-50 грн., залежно від розміру матраца |
| Інші розміри | замовлено 50*70, 50*50 або 40*60 |
| Простиня окремо | 60 грн |
| Наволоч окремо | 40 грн |
- Ціна: 460 ₴

