

Постільна білизна, бязь GOLD, сімейний комплект, кава coffee компаньйон
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СЕМЕЙНИЙ комплект (2 підковдри двоколірні 1,5*2,15, простирадло 2,4 * 2,2, наволочки 2 шт. 70*70 (60*60 або 50*70))
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
Фрагмент малюнка на наволочці може відрізнятися від показаного!
Можливе виготовлення нестандартних розмірів і простирадла на гумці.
| Основні | |
|---|---|
| Подарункова упаковка | Ні |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Коричневий |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Тематика декору, малюнка | Написи |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Поділювача окремо | 190 грн |
| Простінь на гумці | під замовлення + 50-80 грн., залежно від розміру матраца |
| Простирадло окремо | 140 грн |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
| Наволоч окремо | 45 грн |
- Ціна: 1 270 ₴

