
Постільна білизна, бязь GOLD, двоспальний комплект, футбольний м'яч, футбол компаньйон
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДВУСПАЛЬНИЙ комплект (підковдра двоколірний 1,8 * 2,15, простирадло 2,0 * 2,2, наволочки 2 шт 70*70 (60*60 або 50*70)
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
Фрагмент малюнка на наволочці може відрізнятися від показаного!
Можливе виготовлення нестандартних розмірів і простирадла на гумці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Спорт |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Поділювача окремо | 220 грн |
| Простінь на гумці | під замовлення + 50-80 грн., залежно від розміру матраца |
| Простирадло окремо | 120грн |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
| Щільність | 130 нит/см2 |
| Наволоч окремо | 45 грн |
- Ціна: 990 ₴

