

Постільна білизна, бязь GOLD, єврокомплект, кокос жовтогарячі карта компаньйон
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЄВРО-комплекс (підковдра двоколірний 2,0 * 2,15, простирадло 2,4 * 2,2, наволочки 2 шт 70*70 (60*60 або 50*70)
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
| Наволоч окремо | 45 грн |
| Поділювача окремо | 240 грн |
| Простінь на гумці | під замовлення + 50-80 грн., залежно від розміру матраца |
| Простирадло окремо | 140 грн |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
- Ціна: 1 040 ₴

