


Постільна білизна, бязь GOLD, двоспальний комплект, кактуси зелені компаньйон
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДВУСПАЛЬНІЙ комплект (підковдра двоколірний 1,8 * 2,15, простирадло 2,0 * 2,2, наволочки 2 шт 70*70 (60*60 або 50*70)
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
| Основні | |
|---|---|
| Подарункова упаковка | Так |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Поділювача окремо | 220 грн |
| Простінь на гумці | під замовлення + 50-80 грн., залежно від розміру матраца |
| Простирадло окремо | 120грн |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
| Наволоч окремо | 45 грн |
- Ціна: 990 ₴

