

Постільна білизна, бязь GOLD, полуторний комплект, червона однотонна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПОЛУТОРНИЙ комплект (підковдра 1,5 * 2,2, простирадло 1,5 * 2,2, наволочки 2 шт. 70*70 (60*60 або 50*70))
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Червоний |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Поділювача окремо | 190 грн |
| Простінь на гумці | під замовлення + 40-70 грн., залежно від розміру матраца |
| Простирадло окремо | 100 грн |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
| Наволоч окремо | 45 грн |
- Ціна: 780 ₴

