

Постільна білизна, бязь GOLD, полуторний комплект, квіти напису на бежевому тлі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПОЛУТОРНИЙ комплект (підковдра 1,5 * 2,2, простирадло 1,5 * 2,2, наволочки 2 шт. 70*70 (60*60 або 50*70))
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Матеріал | Бязь |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
| Наволоч окремо | 45 грн |
| Щільність | 130 нит/см2 |
| Поділювача окремо | 190 грн |
| Простінь на гумці | під замовлення + 40-70 грн., залежно від розміру матраца |
| Простирадло окремо | 100 грн |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
- Ціна: 780 ₴

