

Постільна білизна, бязь GOLD, сімейний комплект, зірки на бірюзовому тлі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СЕМЕЙНИЙ комплект (2 підковдри 1,5*2,15, простирадло 2,4*2, наволочки 2 шт. 70*70 (60*60 або 50*70))
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить ваш власний сон комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Бірюзовий |
| Тематика декору, малюнка | Зірки |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Поділювача окремо | 190 грн |
| Простінь на гумці | під замовлення + 50-80 грн., залежно від розміру матраца |
| Простирадло окремо | 140 грн |
| Інші розміри | замовлено 50*70 або 60*60 |
| Наволоч окремо | 45 грн |
| Простиня на гумці | Ні |
- Ціна: 1 270 ₴

