



Супер тонкі презервативи Sagami Original 0.02 L-size (4 шт)
Найтонші презервативи у світі.
Товщина стінки 0,01 мм - втричі тонші, ніж стандартні латексні презервативи. Висока щільність молекул поліуретана робить поверхню виключно гладкою і прозорою, сприяє натуральності відчуттів. Теплопроводність в 7 разів вища, ніж у латекса. Без запаху. Відсутність білків та хімічних каталізаторів виключає алергічні реакції Поліуретанові презервативи практично: непримітні, непомітні, незамінні при протеїновій алергії на латекс, і в кілька разів надійніші, ніж винайдені близько 100 років тому, лаексні презервативи. Єдиною їхньою вадою можна вважати вищу ціну, оскільки найновіша технологія ще не стала масовою.
***********************
Бренд: Sagami
Товар: 002 Ультратонічний розмір L
Адреса походження: Зроблено в Japan
Поліуретан без латексу
Розмір: Максим L: довжина 190 мм, діаметр: 38 мм, товщина 0,02 мм.
Строк придатності до 08.2026
У ПОДАРУНОК безкоштовна доставка на все Sagami Original!!!
+
1шт Презерватив для тривалого сексу з гіалуроновою кислотою(0,01 Ультратонкий))



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sagami |
| Ширина | 38 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стать | Чоловіча |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Товщина | 0.02 мм |
| Колір | Прозорий |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Текстура | Гладкі |
| Змазка | Рясна |
- Ціна: 900 ₴

